Військова пенсіонерка з Ужгорода виростила найвищі в Україні чорнобривці

23 Жовтня 2023, 11:04
Найвищі чорнобривці 532
Найвищі чорнобривці

В Ужгороді, у дворі військової пенсіонерки Тетяни Гази виросли найвищі в Україні чорнобривці.

Відповідний сертифікат про рекорд України в категорії «Жива природа» - «Найвищі в Україні чорнобривці» жінка отримає від Національного реєстру рекордів України. Про це повідомила керівниця Реєстру Лана Вєтрова.

«Ніяких добрив в грунт вона не вносила, поливала водою зі сверловини і росли вони в звичайнісіньких умовах», – пише Лана Вєтрова і цитує Тетяну Газу: «Навіть грунт в цьому місці твердий».

За словами керівниці Національного реєстру рекордів України, не відомо з якої причини, але виросли вони заввишки аж… 2 метри 14 см! 

«Можливо, чорнобривці вирішили, що вони ліани? Або просто захотіли прославити свою хазяйку. І це їм вдалося. Тетяна Газа отримує від нас сертифікат про рекорд України в категорії «Жива природа» - «Найвищі в Україні чорнобривці», – повідомила Лана Вєтрова.

Коментар
19/03/2025 Вівторок
18.03.2025
17.03.2025