Росіяни вдарили ракетою по розташуванню 128-ї бригади з нагоди Дня артилерії на Запоріжжі

04 Листопада 2023, 19:33
Росіяни вдарили ракетою по розташуванню 128-ї бригади з нагоди Дня артилерії на Запоріжжі 15978
Росіяни вдарили ракетою по розташуванню 128-ї бригади з нагоди Дня артилерії на Запоріжжі

Росіяни завдали ракетного удару по розташуванню військової частини ЗСУ в одному з прифронтових сіл Запорізької області. Там 3 листопада, імовірно, відбувалося шикування з нагоди Дня артилерії і ракетних військ. Є жертви і поранені серед військових та цивільних.

Про трагедію повідомляють у соцмережах українські військові блогери, військовослужбовці та близькі до ЗСУ користувачі,  – пише Новинарня.

«Це була 128-ма бригада із Закарпаття», – пише у твіттері фотограф проєкту Ukrainer Trayan Muse.

«Новинарня» має інформацію про цю подію також із самого підрозділу. Сама 128-ма окрема механізована Закарпатська бригада офіційно не коментує НП.

У мережі обговорюють неприпустимість наказів про шикування великої кількості військовослужбовців у прифронтовій зоні та їх повторення.

«Шикування на прифронтових територіях. Розміщення особового складу в одній будівлі. Або навіть у казармах на ППД. Командування, яке піхоті малює стрілочки на мапі, опускаючись з управління корпусом до управління відділенням. Та багато інших проявів совкового ідіотизму, некомпетентності та злочинного пофігізму, від чого гинуть наші військові. Вже було багато таких історій. На жаль. Без системних змін таких історій буде ще більше.

Вічна слава вбитим. Довічне — командиру, який організував те чорне шикування», – пише в телеграмі блогер та громадський активіст Сергій Стерненко.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024