В Ужгороді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

17 Листопада 2023, 09:32
В Ужгороді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва 301
В Ужгороді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Працівників культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом привітали сьогодні в Ужгородській міській раді. Кращих представників відзначили грошовими преміями за досягнення у галузі культури і мистецтва Ужгорода, а також грамотами міської ради. 

Про це інформує пресслужба міськради.

Міський голова Богдан Андріїв подякував присутнім у залі за велику роботу, яку вони проводять – кожен на своєму місці, за розвиток та примноження української культури, навчання дітей і  молоді міста. Наголосив, що діяльність митців, артистів, робота педагогів має ще більше значення сьогодні, у час повномасштабної війни. Нині, коли російські окупанти намагаються знищити нашу мову, культуру, традиції, перед працівниками цієї сфери стоїть важливе завдання – берегти й примножувати наші традиції, надбання народу.

Привітала зі святом, подякувала митцям, вчителям, акторам, бібліотекарям за патріотичне виховання молоді, підтримку традицій, волонтерську діяльність і начальниця Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук. Відзначила, що багато культурних заходів, мистецьких акцій в Ужгороді провели задля підтримки наших Збройних Сил України. За це ще раз дякуємо🇺🇦

Нагадаємо, премію у галузі культури і мистецтва започаткували у 2023 році, винагороду можна отримати за досягнення у сфері мистецької освіти, образотворчого мистецтва, режисури та театрального мистецтва, декоративно-ужиткового мистецтва, народної творчості; також на неї можуть претендувати учні мистецьких шкіл - переможці всеукраїнських конкурсів чи фестивалів та їхні викладачі, за досягнення у розвитку аматорського мистецтва, у галузі музичного мистецтва і фольклору, хореографії, у галузі літературної діяльності, популяризації української мови, аудіовізуального й фотомистецтва, за досягнення у реалізації мистецьких проєктів.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024