Баскетбольний клуб «Ужгород» досяг хорошого результату

12 Лютого 2024, 11:11
Баскетбольний клуб «Ужгород» 287
Баскетбольний клуб «Ужгород»

9–11 лютого у Тернополі тривав черговий з’їзний тур у групі №1 Першої ліги України з баскетболу.

Ужгородська команда, яка є лідером групи, вирушала до Тернополя за трьома перемогами. Досягти такого результату було непросто, та колектив Олександра Зубковського віддав усі сили і зміг потішити своїх прихильників шістьома очками. Про це пише Карпатський об'єктив.

У п’ятницю, 9 лютого, нашим суперником був «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1». Лучани хотіли нав’язати боротьбу фавориту, але їм це не вдалося. Закарпатці виглядали потужно й зі стартових хвилин захопили лідерство, яке не відпускали ні на мить. Колектив Олександра Зубковсього був сильнішим у трьох із чотирьох чвертей (28:11, 24:26, 19:13, 21:15) і святкував упевнену перемогу з рахунком 92:65.

Третина всіх очок «Ужгорода» (31) на рахунку Антона Іванини, який повернувся до команди після тривалої перерви. 21 пункт набрав Андрій Наявко, по 13 – Владислав Муска та Артем Пустовіт, 5 – Владислав Плешаков, 4 – Олександр Паращич, по 2 – Олександра Зубковський і Антон Аралов, 1 – Владислав Хмельовський.

Наступного дня, 10 лютого, «Ужгород» зустрівся з БК «ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці). Епізодами чернівчани протистояли нам на рівних, та на великій дистанції перевага була за ужгородцями. Після першої 10-хвилинки рахунок був 30:22, а після другої – 54:46. Третя чверть завершилася внічию 23:23, тож 8-очкова перевага закарпатців збереглася й на четверту частину зустрічі. Теоретичні шанси на камбек у «ЧЕ-Баскету-ЧОДЮСШ» були, та наша команда зробити цього не дозволила. Наприкінці гри «Ужгород» добре відзахищався, ефективно зіграв у нападі й довів справу до переможного для себе результату – 100:80.

Як і днем раніше, найрезультативнішим у нашій команді був Антон Іванина (42 очки). Також результативними діями відзначилися Артем Пустовіт (20), Андрій Наявко (16), Артем Плакош (14), Антон Аралов (5) і Олександр Зубковський (3).

А в заключному матчі туру «Ужгород» грав з господарями майданчику – баскетболістами «Тернопіль-ДЮСШ». Перша чверть цього протистояння вийшла рівною й завершилася з рахунком 16:16. Перед великою перервою підопічні Олександра Зубковсього додали й відірвалися на відстань шести очок (28:34). Під час третьої 10-хвилинки господарі на деякий час змогли вийти вперед, але гості доволі швидко повернули собі лідерство (41:46). Все вирішувалося у четвертій чверті, яку краще провели закарпатці. Відповідно БК «Ужгород» здобув ще одну звитягу (цього разу з рахунком 55:61) й закріпився на вершині турнірної таблиці.

Вагомий внесок у перемогу свої команди зробили Артем Пустовіт (20 очок), Антон Іванина (20), Андрій Наявко (8), Олександр Паращич (6), Владислав Хмельовський (3), Владислав Плешаков (2) і Владислав Муска (2).