В Ужгороді перевірили доступність міського простору для маломобільних груп населення

19 Лютого 2024, 11:20
В Ужгороді перевірили доступність міського простору для маломобільних груп населення 331
В Ужгороді перевірили доступність міського простору для маломобільних груп населення

Доступність міського простору для маломобільних груп населення інспектували напередодні в Ужгороді, у центрі міста – на площі Поштовій, вулицях Корятовича, Олександра Фединця, Підгірній та Цегольнянській. Згодом проінспектують інші локації міста.

Про це пише міськрада.

Представники Ужгородської міської ради, поліції, громадських організацій спільно із кількома ужгородцями, які мають складнощі у пересуванні – військовий після поранення, юнак на кріслі колісному, долучилася також мама з дитячим візком – оглядали пішохідні переходи, пандуси, доступ до громадських місць. До огляду проблемних місць, які вже визначили представники Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради, запросили людей з інвалідністю, щоб почути їхню думку, врахувати зауваження та пропозиції.

За результатами склали акт обстеження вулично-шляхової мережі міста для забезпечення стандарту доступності маломобільних груп населення.

Питання доступності громадського простору зараз є одним із першочергових, адже через війну, на жаль, кількість людей з інвалідністю, травмами зростає. За словами представників департаменту міської інфраструктури, нагальна потреба на обстежених вулицях – пониження тротуарів перед пішохідними переходами. Роботи планують розпочати у межах поточних ремонтів з настанням сприятливої погоди.

 

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024