В Ужгороді провели поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови

22 Лютого 2024, 09:10
В Ужгороді провели поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови 293
В Ужгороді провели поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови

Поетичний марафон «Єднаймося в мові» провели в Ужгороді 21 лютого до Міжнародного дня рідної мови. Учні та студенти декламували зі сцени вірші та прозу українською мовою. У заході взяли участь 10 громад Закарпаття.

Про це пише Суспільне.

Учні Коритнянського ліцею Холмківської громади на Поетичний марафон підготували уривок з поеми Тараса Шевченка. Для виступу власноруч виготовили реквізит.

 

«Я буду виступати в образі кобзаря з бандурою. Я робив її з бабусею. Мені бабуся допомогла», — розповів учасник поетичного марафону Данило.

Поетичний марафон провели в Ужгороді вчетверте. Про це Суспільному розповів заступник директора комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури" Василь Барановський.

«Лише у 2022 році пропустили через війну. А тепер війна продовжується, на жаль, але ми вирішили, що мова нас єднає, мова дає нам сили, об’єднує людей і тому ми вирішили проводити. А для закарпатців рідна мова різна є: угорська, словацька, румунська. Але ми вважаємо, що то всі українці й нас об’єднує всіх українська мова», — сказав Василь Барановський.

Учасники марафону декламували вірші й прозу українською мовою на сцені.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024