Стоматологи Ужгородського університету відточують професійну майстерність і за кордоном

23 Лютого 2024, 14:26
Стоматологи Ужгородського університету відточують професійну майстерність і за кордоном 316
Стоматологи Ужгородського університету відточують професійну майстерність і за кордоном

Ужгородські здобувачі освіти на власні очі могли побачити, як у практичне застосування впроваджуються інновації, мали можливість поспілкуватися зі словацькими лікарями, обговорити з ними фахові питання, попрацювати практично в зуботехнічній лабораторії

Про це йдеться на сайті університету.

14–15 лютого на стоматологічному факультеті захищали результати зимової виробничої практики студенти IV та V курсів, які протягом січня-лютого проходили її з «Хірургічної стоматології» (IV курс, керівник – доц. В.М.Гелей) та «Дитячої стоматології» (V курс, керівники – доц. К.В.Зомбор). Практикувалася молодь на базі Університетської стоматологічної поліклініки, в стоматологічних відділеннях центральних районних лікарень та приватних стоматологічних кабінетах за місцем проживання.

Шість здобувачів мали виробничу практику в Словаччині: з 29 січня до 11 лютого з «Хірургічної стоматології» студенти IV курсу О.М.Товтик і В.В.Крулик – у м. Новий Смаковець, а Домінік Кремпаскі та Лукаш Кремпаскі – в Town – Spišská Stará Ves; з 8 до 28 січня з «Дитячої стоматології» п’ятикурсники В.В.Герей і та А.Д.Томик – у м. Братиславі відповідно у ПП п. Радомських та ПП п. Ковач.

Практикуючись за кордоном, студенти мали нагоду ознайомитися з передовими технологіями, що використовуються в клініках, відвідати кабінети різноманітного профілю (терапевтичний, ортопедичний, ортодонтичний, хірургічний, дентальної гігієни, зуботехнічну лабораторію та ін.). Ужгородські здобувачі освіти на власні очі могли побачити, як у практичне застосування впроваджуються інновації (використання інтраорального сканера, мікроскопа, СAD CAM технології та багато іншого). Мали також можливість поспілкуватися з лікарями, обговорити з ними фахові питання, попрацювати практично в зуботехнічній лабораторії.

Завідувачі кафедр хірургічної стоматології (доц. Н.М.Гема-Багина), дитячої стоматології (доц. В.С.Мельник) залишилися задоволеними результатами набутих навичок студентами факультету під час зимової виробничої практики.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024