Бренди з Іспанії на пів мільйона гривень не пройшли митний контроль на Закарпатській митниці

19 Червня 2024, 10:33
Незадекларовані речі 281
Незадекларовані речі

На митному посту «Тиса» при перевірці рейсового автобуса виявили не задекларовані брендові товари на декілька тисяч євро.

Дамські сумочки від «Chanel» та «Louis Vuitton»; жіноче взуття різних розмірів від «Massimo Dutti» та «Off-White»; фотоапарати торгової марки «Сanon» та інші аксесуари від «Dyson» переміщував через українсько-угорський кордон водій рейсового автобуса. Про це інформує Закарпатська митниця.

Бренди знаходилися в кількох коробках у багажному відсіку серед інших пакунків та валіз. Мабуть, водій не розраховував на ретельну перевірку, тож обрав хибний шлях проходження кордону.

Після виявлення не задекларованого товару перевізник вдався виправдовуватися: мовляв, речі не його особисті, а незнайомих людей, котрі з Барселони попросили доставити в Україну.

Варто зазначити, що в інтернет-мережі вартість лише однієї сумочки відомої торгової марки «Chanel» стартує від семи тисяч доларів. Тоді як, згідно з вимогами митного законодавства дозволяється ввозити на митну територію України імпортного товару загальною вартістю, що не перевищує 500 євро на одну особу. За попередньою оцінкою, загальна вартість виявлених брендів перевищує пів мільйона гривень.

Оскільки зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, відносно водія складено протокол за ч.2 статті 471 Митного кодексу України. Виявлені товари, остаточну оцінку яким надасть спеціаліст-експерт, вилучено до винесення рішення Закарпатською митницею. А от до порушника застосують штрафні санкції.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024