Волонтери хабу «Відкриті уроки футболу» завітали до Великоберезнянської санаторної школи

09 Липня 2024, 11:07
Волонтери хабу «Відкриті уроки футболу» завітали до Великоберезнянської санаторної школи 111
Волонтери хабу «Відкриті уроки футболу» завітали до Великоберезнянської санаторної школи

У межах проєкту «Відкриті уроки футболу» наші волонтери та тренери відвідали дітей, які відпочивають та оздоровлюються у Великоберезнянській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I–III ступенів.

Нині там перебувають хлопчики та дівчата із Донецької та Дніпропетровської областей. Участь у проєкті також взяли дітки зі Ставного. Про це йдеться на сайті Закарпатської асоціації футболу.

 «Відкриті уроки футболу» – це проєкт Української асоціації футболу, який підтримує фонд «Нова демократія» (NDF) та Асоціація кроскультурних проєктів (CCPA) із Данії, що проходить у 19 областях України. Його основною метою є психосоціальна підтримка дітей та всіх постраждалих у війні за допомогою футболу.

В області проєкт проводить Закарпатська асоціація футболу за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА.

Захід традиційно розпочався із урочистого відкриття та виконання Гімну України студенткою Академії культури і мистецтв Любов’ю Слісенко, яка також заспівала патріотичну пісню,

Член виконкому ЗАФ, футбольний експерт Степан Селменський коротко ознайомив гостей Закарпаття із історією футболу області, а Іван Дуран – голова Закарпатської асоціації футболу, Іван Ковач – голова Ужгородської районної асоціації футболу та його заступник Іван Мастяк привітали дітей та їх опікунів.

Насамкінець дівчата та хлопці отримали солодкі подарунки та дипломи за участь.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024