«Нам всім важливо дотримуватися систематичної дисципліни в плані фізіологічних та ментальних навантажень» - Дмитро Фесенко

26 Листопада 2021, 22:49
Дмитро Фесенко 661
Дмитро Фесенко

Творчість та медицина, що між ними спільного? Інтернет-видання Район.Ужгород дізнались у культового закарпатського митця Дмитра Фесенка, що для нього здоров'я та як він зберігає власне в умовах інформаційного прогресу.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, верхній одяг та цегляна стіна

Медицина – як зберегти своє здоров'я щоб не потрапити в лікарню?

В першу чергу це психоемоційний стан. Нам всім важливо дотримуватися систематичної дисципліни в плані фізіологічних та ментальних навантажень. Розрідження крові, помірна кардіологія, медитація, правильне харчування – це і є основна база для успішного тонусу кожної людини. Система мультимедій дійсно розірвала важливий зв’язок з навколишнім середовищем. Але треба намагатися бачити прозоріше через призму цієї пластикової мікросхеми. Задумовуватися наперед про стан свого органічного ресурсу. Справжня повноцінна, здорова і незалежна особистість має завжди працювати над своїми слабкостями.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, природа та гора

Розкажи про те, як ти зберігаєш гармонію з собою та навколишнім світом?

В мене є гарна формула безпечної іньєкції від апатії та депресії-це постійне бажання духовно та фізично розвиватися. Ставити перед собою непрості задачі та вірити в успіх. Коли відчуваю, що можу подарувати струм позитиву, наповнити любов’ю та теплом своє оточення, це дійсно підносить.

Наука і музика, що між ними спільного?

Я б сказав, що музика – це невідємна частина наукової матерії. Ми все своє життя вивчаємо себе в цьому світі і світ всередині себе. Будь-яка творчість дає нам змогу потрапити в безмежність свідомості великого архітектора, доторкнутися до невагомого! Все це єдиний спільний баланс!

Чого нам очікувати найближчим часом на твою думку?

Залишається сподіватися на те, що після чорного періоду обов`язково посвітлішає. Багато речей, які ми бачимо сьогодні, були вже передбачені. Особисто для мене потрібен більш загадковий сценарій світового перформансу. Гадаю координальні переміни не за горою!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, сонцезахисні окуляри та на відкритому повітрі

Містика і реальність: як ти відносишся до знаків долі?

Закономіроності Всесвіту існують так чи інакше. Інколи доля повертає свій напрямок в дуже неочікуваний момент і в цьому пізнається справжній шарм буття.

Розкажи про плани на майбутнє, та чого очікувати ужгородцям від тебе?

Наразі ми працюємо над створенням багатьох наукових пристроїв, які мають стати частиною духовної лабораторії майбутнього. Згодом Ви зможете побачити і почути це все на заключній презентації 15-х років моєї діяльності. Про точні дати буде відомо трохи пізніше.

Коментар
24/01/2022 Понеділок
24.01.2022
23.01.2022
22.01.2022
21.01.2022
20.01.2022
19.01.2022
17.01.2022
16.01.2022